EVOLUCE MUŽE

Tvoje mužská evoluce ve 4 týdnech a 4 výzvách

Jsme na přelomu vývoje do nového mužství a je potřeba se sebou něco udělat a podívat do hloubi sebe, své duše a podstaty a vydat se v životě novým, nově evolučním směrem, který je v souladu s hodnotami plnohodnotného a smysluplného života.

Ne tak jak se děje trendově - honba za materiálními statky, kariérou, prestiží a image, kterou všude vůkol všichni uznávají a ženou se za ní.

Dříve to muži v jistém pojetí měli jednodušší, protože jejich doba nebyla plná možností jak se ztratit. Bylo jednodušší navazovat na tradici, protože byla jasná a zřejmá, ale nyní se tak neděje. Je doba významné individualizace a odpojování se od tradičních hodnot, současně se muži odpojují i od své hlubší podstaty, kterou dříve do nějaké míry zachovávala právě tradice, rodina, společenství.

Moderní muž se jednoduše ztratil. Ztratil sám sebe a neví, jak se k sobě vrátit. Přitom si uvědomuje, že mu v životě něco chybí, ale neví, co to vlastně je. Povrchní hodnoty moderní společnosti jej nenaplňují, protože mu nedávají odpovědi na důležité otázky svého života, jeho smyslu a nasměrování.

My jsme tímto prošli a víme, že vše, co moderní život nabízí je důležité, potřebné a úžasné. Víme ale také, že jsme našli naši hlubší podstatu, se kterou navazujeme kvalitní kontakt, abychom se v moři moderního světa snadno vydali cestou, kterou nám ukazuje právě naše hlubší část. A díky tomu jsou naše životy plnější, smysluplnější a živější.

Evolucí života jsme byli vyzváni k tomu udělat důležité kroky, které nás přivedly do větší hloubky a k nám samotným. Tyto kroky jsou součástí programu Evoluce muže a i ty je můžeš realizovat pod naším vedením a s naším doporučením. I my jsme měli své mentory, kteří nás k těmto výzvám dovedli a podpořili nás v tom, abych těmito výzvami prošli. Bez jejich podpory bychom si to nedokázali představit.

Muž se musí mužem stát.
Z vlastní vůle a touhy po své vnitřní síle a přirozenosti.

Evoluce muže tě zve k tomu, abys objevil daleko větší a hlubší poklady, které nosíš uvnitř sebe, než si můžeš jen myslet, protože moderní život, kultura a vzdělání tě vede k jiným hodnotám, které se nedotýkají tolik tebe samotného.

Výzvy, které na tebe čekají uvnitř tohoto programu jsou z pohledu běžného člověka bláznivé a budou tě nutit vyjít z tvojí komfortní zóny.

Hlavním úkolem tohoto programu je projít všemi 4 výzvami a spojit je se 4 praxemi. Na to vše máš 40 dní.

Pokud se pustíš do všeho, co ti tento program nabízí, pak si můžeš být jistý, že se posuneš o velký kus dopředu v mnoha oblastech svého života.

To je cesta muže,
jít na hranu svých současných možností a překonat se.

Nám mužům většinou nikdo nevysvětlil a neukázal, že skutečný rozvoj a růst zažijeme a zrealizujeme tím, že uděláme něco, co překračuje naše hranice mysli, emocí a duševní pohody. Díky našim mnohaletým zkušenostem s vedením mužů k jejich síle víme, že toto je vyzkoušená cesta a platí pro všechny muže...

Až když stojíš tváří v tvář svým nejtemnějším stínům, ožije v tobě nezničitelná síla a skutečná moudrost.

Evoluce muže je sebe-rozvojový on-line program pro muže naplněný výzvami.

Povede tě k pravdivosti, originalitě a smysluplnému životu a skrze silné úkoly a výzvy vede k posílení tvého mužského já na emoční, mentální, fyzické a duchovní úrovni života.

Témata, která tě v Evoluci čekají

I. téma

OTEC

 • Jak být sám sebou a žít autentický život?
 • Jak rozvíjet lásku, sílu a moudrost?
 • Jak přestat přežívat, živořit a začít žít skutečný život.

II. téma

MATKA

 • Jak zvýšit sebedůvěru?
 • Jak nakládat se strachem?
 • Jak přijmout sebe v každé fázi života.
 • Jak vstoupit na vlastní cestu.

III. téma

VIZE
A POSLÁNÍ

 • Jak být šťastný v životě, vztahu a práci?
 • Jak zlepšit vztah?
 • Jak najít smysl života?
 • Jak být v souladu se svojí vizí?

IV. téma

TĚLO
A MUŽSKÁ SÍLA

 • Jak být v mužské energii?
 • Jak najít rovnováhu mezi myslí a tělem?
 • Kde najít sílu pro životní změny?
 • Jak být? Kdo jsem? Proč jsem tady?

Kudy vlastně půjdu? Kdo půjde se mnou?
Jakou výbavu dostanu na Cestu?

Evoluce muže má 4 lekce, 4 výzvy, 4 úkoly, 4 nejdůležitější témata. V každém tématu tě videem seznámíme s učenímpříběhem, přidáme bonusy a inspiraci.

Prvním videem každý týden bude vždy učení - inspirující tréninkové video mentora na dané téma. Inspirace, informace, motivace. Projít si skrz téma, zažít si ho a pojmenovat. Budeš mít možnost najít analogii se svém životem s vlastními zkouškami.

Dalšími videi každý týden budou bonusy a inspirace, podporující videa s tématy, které s hlavními tématy souvisí.

A jako bonus ti tohle všechno poskytneme i v audioformátu MP3, pro přehrávání v autě nebo když jsi na cestě.

CO JE EVOLUCE MUŽE?

Tento program je postavený tak, aby přinesl živou vodu do těchto základních oblastí tvého života skrze

 4 praxe, 4 lekce, 4 výzvy, 4 úkoly, 4 podstatné oblasti života

OTEC A MUŽSKÁ SÍLA
MATKA A VZTAH K ŽENÁM
VIZE A POSLÁNÍ ŽIVOTA
TĚLO A ŽIVOTNÍ ENERGIE

Jakmile vstoupíš do programu, překročíš práh neznáma, podstoupíš 4 výzvy a nastoupíš novou cestu, restartuješ sám sebe a svůj život. Pokud k tomu přistoupíš poctivě, už nikdy nebudou věci jako dřív. 4 praxe k tomu tě posunou opravdu někam jinam.

Cesta potrvá 4 týdny a má 4 témata,
těmi Tě provedou 4 mentoři

Zdeněk
Weber

Václav
Němeček

Karel
Tůma

Petr
Hadač

Příběh Zdeňka

Měl jsem vlastně všechno - vybudovaný business, krásnou partnerku, skvělý byt, luxusní auto, spousty peněz, ale seděl jsem uprostřed toho všeho a byl jsem prázdnej, smutnej a zmatenej. “Vždyť takhle mělo to štěstí vypadat. Proč teď nejsem šťastnej?! Mám přece všechno!” Na oko možná, podle norem jsem měl splněno. Jenže ono to tak jednoduše nefunguje, pokud máte štěstí, životní cesta vás chce zavést hlouběji, do zdroje a to se často děje skrze určité rozčarování, rozpad, prázdno, překonání určité životní mety a nový začátek.

Můžeme tohle divadýlko s vnějším světem a supermarketem hrát klidně donekonečna, ale pokud to nestojí na stabilních základech a vnitřní integritě, bude se to pořád bortit jako domeček z karet, bez hlubokého vnitřního naplnění.

Proto jsem byl uprostřed všeho toho úspěchu tak prázdnej. Nedávalo to hlubší smysl, po kterém moje duše volala! Měl jsem sice zdánlivý vnější úspěch, ale ztratil jsem své pravdivé já. Jako chlap jsem tehdy vůbec nestál pevně zakotven v sobě, myslel jsem si, že to vše vnější stačí, nestačilo a možná to nestačí ani vám. A tehdy začala i moje Cesta do hloubky, cesta zpět domů, dovnitř. Výprava až na samotnou dřeň, k podstatě. A protože peníze tehdy nebyly to, co bych potřeboval řešit, obletěl jsem na své Cestě celý svět. Byl jsem v Číně za mistrem taoismu a učil se od něj bojové umění a práci s vnitřní energií. Meditoval jsem v Himalájích. Studoval jsem všechny smysluplné směry a náboženství i nejmodernější terapeutické přístupy. Učil se a učím se od lidí, kteří dorazili domů.

Zdeněk Weber

Začal jsem se pomaloučku vracet k sobě, ale po pár letech jsem si uvědomil a prožil, že tím duchovním chrámem jsem já sám. Že ho nenajdu v opuštěných kopcích ani hluboko v lesích, ale v hlubinách, dolinách, lučinách, skalinách a údolích a horách svého vlastního nitra.

Dnes si stále užívám vnějšího světa plnými doušky, ale už v něm nehledám vnitřní naplnění. Nebo štěstí. Moje plnost, štěstí a radost pramení zevnitř, bez ohledu na to, jakej film se mi zrovna promítá před očima a ušima.

Dnes věřím tomu, že to jak jsme skuteční a autentičtí před sebou i před světem, to nám přináší do života skutečné šťastné peníze, autentickou práci s vizí a autentické a pravdivé vztahy bez vyumělkovanosti, přetvářek a hloupých her.

Já věřím, že vy stejně jako já nechcete mít společnost, politiku, business plnou vystrašených dětí s mužskými těly a naprogramovaným rozumem, Evoluce muže si možná idealisticky, ale přesto dává za cíl prav-divost, sebeúctu, moudrost vycházející z vlastní zkušenosti v mužích znovu probudit.

Na svých výpravách jsem si ale taky uvědomil důležitou věc. Ano, ten “chrám” je sice ve mně, já od něj držím klíč, ALE... Pokud ho nechci hledat 20 let, je dobré použít zkratku. Ne, nemám na mysli žádný fígl, žádné čáry máry ani kouzelné tlačítko.

Tou zkratkou je mít mentora. Někoho, kdo už má ten kontakt sám se sebou. S vnitřní pravdou a moudrostí. Už z vlastní zkušenosti ví, “kam zavolat” a donutí tě vytáčet tak dlouho, dokud se prostě nedovoláš. To je síla a dar moudrého mentora. Já měl svého prvního mentora ve 28 letech. Nedokážu ani vyčíslit, kolik let bludného hledání jsem si díky němu a dalším ušetřil.

Václav Němeček

Příběh Václava

Dlouhá léta jsem se potácel v nevědomém hledání sebe sama. 10 a více let jsem hledal odpověď na otázku: Kdo jsem a proč jsem tady?  Odpovědi jsem hledal všemi možnými způsoby - skrze rostliny síly, četné šamanské rituály, v Mexické poušti, v hluboké temnotě a izolaci po dobu 10 dní...těch cest byla celá řada, ale já nikdy neměl jasno, proč to vše vlastně podnikám. Vystudoval jsem elitní vysokou školu s excelentními výsledky. Vystřídal jsem nespočet prací, zaměstnání a brigád. V mém životě nebyl mentor, který by mě dokázal nasměrovat a vidět můj dar a potenciál. Až ve svých 31 letech jsem toto hledání ukončil. Prošel jsem procesem mužského kruhu, posvátným hledáním vize a posléze moje hledání postupně skončilo.

Našel jsem svůj dar - vést, provádět a podporovat druhé na jejich cestě. Začal jsem se cítit jako doma a od té doby se této "práci" věnuji s láskou a pevným zaujetím, protože mi to dává hluboký smysl. Život mě vedl k tomu, abych začal vést mužské kruhy a výcviky a to započalo další vývoj a růst k mému vyššímu Já.

Až když jsem pochopil a přijal, že moje potřeba se neustále cítit dobře a příjemně je pro mě také zhoubná, tehdy jsem začal skutečně objevovat svou mužskou sílu a podstatu, o které jsem do té doby neměl ani tušení a myslel jsem si, že už přeci mužem jsem.

Na mé cestě se ukazují další dary a jednou z nich je dar spolu-vést a tvořit projekt Partnerská cesta s mojí manželkou Janou.

Příběh Karla

Narodil jsem se před mnoha lety do “normální” funkční rodiny. Jako malý kluk jsem byl plný radosti, energie, života.. Bylo mě všude plno. Nebylo to pro rodiče snadné mít takový živel v péči… Párkrát  jsem změnil prostředí, narodila se mi ségra, chodil jsem do normální socíkový školy… takový úplně normální, obvyklý život.

Přicházeli různé “obvyklé” události. Chtěl jsem být námořníkem ale uuups, máma řekla - “ne, půjdeš na gympl a na vysokou”. Onemocněl jsem, až jsem skoro umřel a tak podobně,.. Hmmm, sakra. Trochu se mi ten život komplikoval. Trochu (dost) energie zmizelo. Dost mě ubylo.

Přišla puberta, střední škola (ten gympl). Našel jsem si “první” holku, zase mě ten život začal bavit.. a uuups, tátu převeleli do jiné země. Všechno se zase rozpadlo. Zrovna v “nejlepším”.
Hmmm, sakra. Zase se mi ten život zkomplikoval. Zase ubylo energie. Zase mě dost ubylo.

Pak vojna, první práce, druhá práce, první žena, první dítě. Vypadalo to zvenku super ale nebylo. Nebyla v tom radost, nebyla v tom vášeň. Ne v tom vztahu nebo práci, ve všem.
S tím zbytkem energie, to byla dřina bez smyslu. Bez světlé budoucnosti. Ale protože jsem makáč, vydupal jsem z toho hodně. Slušnou životní úroveň, postavení, moc, vliv, prestiž. Prostě slušnou masku. Když mě ale po 15 letech dřiny bez smyslu a maškarády už podruhé z práce vezla sanitka došlo mi, že takhle to dál nepůjde,... Začal jsem hledat, kde se zeptat a najít znovu cestu k radosti, k energii, k Životu.

Karel Tůma

Cesta hledání byla dobrodružná. Často pokus omyl. Postupně jsem hledal a objevoval, kde všude jsem kousek sebe ztratil, komu a čemu jsem sebe odevzdal,.. a když jsem to objevil a vyléčil (nebo oplakal), tak se ten kousek mě samého zase ke mě vrátil. Čím víc jsem toho našel a vrátil, tím mi bylo lépe. Tím víc mě život zase bavil, tím víc jsem ho měl zpátky v rukách, tím víc jsem zase žil.  Pořád mi ale nějaký kousek chyběl. Bylo to takové “nedochucené”, bez přesahu. Bez vize.

No a když je žák připraven, učitel se objeví - objevili se muži, kteří také hledají nebo už našli. Potkal jsem se s “mužským světem”, s mužským kruhem, s výcvikem mužská síla a cvak. To byla ta ingredience, která chyběla. Znovu jsem zahlédl celý svůj život.  Tentokrát už z perspektivy zralého (muže, manžela, otce). Uviděl jsem smysl mé existence a už dokážu udržet směr. Ještě v cíli nejsem, ale už vím kam. Teď můžu s klidem říct: Život mě zase baví a stojí mi za to ho žít. Má smysl. Žiju ho se vším, co přináší. I s tím dobrým i s tím, co mi někdy nechutná. Mám svojí druhou skvělou ženu, mám malou dceru, pomáhám dalším chlapům být sami sebou... a snažím se tenhle svůj “druhý” pokus zvládat lépe než minule.

Za svojí druhou šanci vděčím, kromě Bohu, vesmíru, přírodě, sobě hlavně všem lidem, kteří mi při hledání sebe sama pomáhali. Ti muži i ženy, kteří mě doprovázeli, hecovali, často štvali ale hlavně podporovali a dokázali ve mě uvidět (a ukázat mi) můj potenciál. Kam až můžu dorůst a co všechno můžu světu doručit. Je toho víc, než jsem si kdy představoval.

Co bude dál? Kdoví? Já jen tuším, těším se...a důvěřuji.

JEŠTĚ RYCHLÁ REKAPITULACE

 • Dnes se staneš členem skupiny, která bude spolu "šlapat" tímto programem.
  Přístup vytvoříme 6. 3. 2022, kdy program začíná
 • Od 6. 3. 2022 každý týden pak každý týden získáš nové video pro dané téma a pár dní na to se dozvíš výzvu, úkol na daný týden.

 • Takto projdeš všechna 4 témata a k nim 4 výzvy.

 • Nebudeš na to sám. Budeš mít partu několika set chlapů v zádech, kteří prošli tuto cestu před tebou.

 • Součástí programu je 40 denní praxe. Obsahuje 4 pilíře tvé nové mužské osobnosti.

Základní verze STANDARD obsahuje:

4 témata, 4 výzvy, 4 mentory, v hodnotě 2000 Kč

a k tomu bonusy:

+ seriál 6 rozhovorů s 6 mentory "Jak být pevným zakořeněným dubem uprostřed bouře", v hodnotě 900 Kč
+  
série 3 videí "Význam bratrství", v hodnotě 300 Kč
1 další bonusové video "Mužsko-ženská polarita", v hodnotě 99 Kč
10+ inspirativních videí z oblasti os.rozvoje

Celkem hodnota s bonusy 3299 Kč.

Toto vše je za celkovou cenu 897 Kč vč. DPH 21%

Celkem 483 minut (8 h 3 min)  minut inspirativních videí k posunu Tvého života na vyšší evoluční úroveň.

Verze PREMIUM zahrnuje:

verzi STANDARD + navíc:

+  1 bonusová série - "Principy ve vztahu", v hodnotě 500 Kč
2 vedené meditace
on-line konference (7+4 rozhovory) na téma:
"Jak se vysvobodit ze syndromu hodného kluka?", v hodnotě 347 Kč

Celkem hodnota
s bonusy 4146 Kč.

Cena pro Tebe je 1 397 Kč vč. DPH 21%

Celkem 972 minut (16 h 12 min) minut inspirativních videí k posunu Tvého života na vyšší evoluční úroveň.

Garance spokojenosti a vrácení peněz
Tady chlapské slovo platí

Existuje jen jeden způsob, jak člověk, zvláště muž, zjistí, zda něco pro něj je nebo ne. Zkusit to.

Nemáme moc možností, jak ti ukázat, že investice do Evoluce muže je to nejlepší, co teď můžeš pro sebe udělat. Naší možností je jen jedna věc. Vrátit ti peníze. Zrušit a vymazat jakékoliv riziko, které tě může napadnout, a které je spojené se strachem, že uděláš chybu. I my děláme chyby. I ty jsou součástí naší Evoluce. V životě má každá chyba svůj důvod. Učíme se z ní.

Pokud zjistíš, že vstup do programu byla chyba, pak nechceme, abys platil. Takové peníze pro nás nemají hodnotu a pošleme ti je zpět. Proto je tu pro tebe garance spokojenosti a vrácení peněz.

Chápeme, že pro spoustu chlapů bude toto těžké rozhodnutí. Sami to moc dobře známe. Nám sice nikdo záruky nedával, ale o to to budeš mít ty jednodušší.

Rozhodli jsme se, že ti dáme testovací jízdu. Můžeš se s námi svézt dvě zastávky (projít první dvě témata programu), a když v tom pro sebe neucítíš opravdovou hodnotu, můžeš z vlaku vystoupit. Máš 14 dní na to vzít své slovo zpět. Když se tak rozhodneš, budeme to bez otázek respektovat a vrátíme ti peníze.

Takže v nejhorším dvě zastávky zdarma, to jde ne?

Součástí základního programu je dále

Bonusový program

"Jak být pevným zakořeněným dubem uprostřed bouře" - seriál 6 rozhovorů s 6 mentory
v hodnotě 900 Kč

5 bonusových videí

v hodnotě 400 Kč

10+ inspirativních videí

mraky inspirace v podobě dalších lektorů a mentorů

Možná je to něco,
na co jsi celý život tajně čekal

Co se může v životě muže stát, pokud se vydá Evolucí muže? Potká se dříve nebo později s něčím, po čem celý život touží. Co mu zdánlivě utíká. Co nepřichází. Co si slibuje možná mnoho let, ale zatím na to přece nebyl čas. Vydat se na cestu znamená začít žít. Svůj život. Podle sebe. V rovnováze se sebou a s druhými.

Takový muž začne brát věci takové, jaké jsou. Bez příběhů a domněnek. Bez složitých analýz. Je totiž rozdílný pocit životem plout nebo se pořád za životem drát do strmého kopce.

Je na čase přestat hledat. A najít. Tato cesta je o nacházení, ne o hledání.

Přicházíme proto teď s praporem přivést zpět pravého mužského ducha, který je v každém z nás.
Otevíráme dveře.

Poukazujeme na vzory, které v dnešní společnosti už neslouží. Nice guye, hodné chlapečky, kteří sice ve všem vyhoví druhým a dělají vše pro to, aby je měli druzí rádi, ale po vlastní cestě nejdou. Lidově řečeno, nemají koule. Nemají se v sobě o co opřít, jsou neustále venku a postrádají vlastní vizi. A tím sobě i ostatním, nám všem, naopak škodí.

A je také konec doby arogantních chlápků, tvrdých borců, kteří vše umí a znají a nepotřebují druhé. Jdou přes mrtvoly, tváří se že mají zájem a přitom v hloubce je jim to úplně fuk. Mají strach. Sebe-vědomí tam venku je jen hra, uvnitř jsou to malí kluci, bojácní a brečící, prosící o pomoc a lásku.

Toto vše je hra naší mysli. Našich příběhů. Naučených postupů z mládí, představ, domněnek a zkušeností. Za tím vším je něco jiného. Pravda. My sami. Rovnováha srdce, mysli i těla. To, kdo jsme opravdu. A tuhle pravdu dnešní svět potřebuje.